×

Your Favourites

Magnetiniai plaukų formavimo antgaliai

„Flyaway“ antgalis

Tobulas antgalis glotnių ir tiesių plaukų šukuosenoms arba bangoms formuoti. Paslepia nepaklusnias sruogas po ilgesnėmis sruogomis, taip gaunama lygių, žvilgančių plaukų išvaizda1. Tiesiog su oru.

Plaukų formavimo koncentratorius

Platesnis, plonesnis optimizuoto plaukų formavimo koncentratoriaus dizainas sukuria didelio greičio oro srautą, kuris idealiai tinka plaukų modeliavimui. Kadangi oro srautas yra sufokusuotas, galite formuoti plaukų sruogas viena po kitos – nepaveikdami kitų.

Difuzeris

Optimizuotas dar tolygesniam oro išsklaidymui aplink jūsų garbanas, difuzeris imituoja natūralų džiovinimą, padedamas sutramdyti garbanas ir suformuoti bangas. Ilgesni šukų dantukai leidžia jums formuoti daugiau plaukų, kartu išlaikyti didesnę kontrolę, ir pasiekti gyliau į plaukus.

Švelnaus oro priedas

Sukurtas plonesniems plaukams ir jautriai galvos odai, naujasis švelnaus oro priedas išsklaido orą, sukurdamas švelnesnį ir vėsesnį oro srautą, bet kartu greitai išdžiovindamas plaukus.

Plačiadantės šukos

Garbanotiems plaukams skirtas naujasis plačiadančių šukų priedas yra su tvirtais dantimis, kurie džiovinant plaukus pailgina, suteikia jiems apimtį ir formą.

Ypatumai

3 tikslūs greičio nustatymai

Aukštas – greitam plaukų džiovinimui ir formavimui
Vidutinis – įprastam džiovinimui
Žemas – oro paskirstymui

4 tikslūs karščio nustatymai

100°C greitas džiovinimas ir formavimas
80°C įprastas džiovinimas
60°C švelnus džiovinimas
28°C nuolatinis šaltas oras

Šaltas

28°C šaltas, plaukų sutvirtinimui po formavimo