×

Your Favourites

Oribe

Unikalaus ir prabangaus prekinio ženklo kelionė prasidėjo dar 2008 metais, kai Daniel Kaner su legendiniu plaukų stilistu Oribe Canales nutarė sukurti nišinę plaukų kosmetikos liniją. Jo siekis buvo, kad tiek plaukų meistrai, tiek vartotojas ne tik pamatytų, bet ir pajaustų skirtumą. Oribe išgarsėjo visame pasaulyje ne tik savo ypač turtingomis produktų sudėtimis, įspūdingomis pakuotėmis, bet ir nišiniu aromatu, kurtu legendiniuose 19-ojo amžiaus parfumerių namuose. Oribe — tai revoliucija plaukų priežiūroje. Kiekvienos priemonės ultra aukštų technologijų inovatyviose sudėtyse rasite apsaugą nuo itin žalingų UV spindulių. Naudojant šias priemones, Jūsų plaukai bus nuolat apsaugoti, tad netruksite pamatyti plaukų būklės pokyčius.

Šis prekinis ženklas siūlo gausų produktų pasirinkimą, todėl sau tinkamas priemones ras net ir patys reikliausi – giliam plaukų atstatymui, kasdienės drėkinančios, akimirksniu atpalaiduojančios net ir patį besišiaušiantį plauką, taip pat nuostabios priemonės sudėtingai garbanotų plaukų priežiūrai, šviesių plaukų savininkėms. Ir tai tik maža dalis įspūdingo Oribe asortimento.

Sudėtyje nėra sulfatų, parabenų, glitimo, produktai tinka veganams. Saugu naudoti dažytiems bei plaukams po keratino procedūrų. Oribe netestuoja savo produktų su gyvūnais, o pakuotės – draugiškos aplinkai.