×

Your Favourites

Tokio Inkarami

Inovatyvi plaukų priežiūros sistema sukurta Japonijoje. “Tokio Inkarami” garsėja savo saloninėmis procedūromis, kurių atstotomasis poveikis matomas jau po pirmos procedūros patvirtintas moksliniais tyrimais.

Patentuota technologija atkuria plaukų struktūrą net iki 140 proc. Tai vienintelė technologija, leidžianti pasiekti tokį rezultatą jau po vienos procedūros (įprastos plaukų priežiūros priemonės tesiekia tik 3-5% veiksmingumo).

Pagal Japonijos tradicijas “Tokio Inkarami” produktų sudėtyje yra tik saugūs ir natūralūs ingredientai, kurie nekenkia plaukų struktūrai, jo nenualina ir neturi neigiamo poveikio galvos odai. Visi produktai yra išlaikę hipoalergeninę patikrą, yra užpatentuoti, užtikrina rūpinimąsi kliento saugumu ir sveikata. Skirtingai nuo kitų plaukų priežiūros produktų, “Tokio Inkarami” ne tik pagerina plaukų paviršiaus būklę, bet ir intensyviai atkuria plauko žievės mikroelementus. Tai gilus poveikis molėkuliniu lygiu, kuris leidžia pasiekti nuostabius rezultatus net labiausiai pažeistam plaukui ir grąžinti plaukų stiprumą, elastingumą, drėgmę ir blizgesį.