System Professional

Apie

System Professional

1974 metai. Vokiečiai gali aistringai dirbti tiek mokslinių naujovių srityje, tiek puoselėdami plaukų grožį ir išraiškingumą. Wella mokslininkų grupė sukėlė tikrą revoliuciją profesionalios plaukų priežiūros srityje paskelbdama, kad pirmiausia reikia siekti poveikio patiems plaukams. Priemonės, leidusios įgyvendinti šią idėją – tai pagal plaukų neapsunkinančią formulę sukurtos emulsijos. Pirmą kartą buvo galima sukurti asmeninėms reikmėms pritaikytas priemones, naudojant produktus, kurių veikimas pasižymi sinergija. System Professional tapo pirmuoju prekių ženklu, kurio gaminių sistema parengta pagal modulių logiką. Buvo sukurta pirmoji plaukų priežiūros sistema, kuriai naudojami kodai. Kodai – tai tarsi paslaptinga kalba, kuria susikalba geriausi kirpėjai. Taip puikios plaukų priežiūros priemonės, sukurtos grožio priemonių laboratorijoje, virto pasaulinio masto sėkmės istorija.  
2015 metai. Inovacijų dvasia kaip niekada gyvybinga. 40 metų patirtis plaukus keičiančios priežiūros tyrimų srityje System Professional leido tapti vieninteliu prekių ženklu, kuris siūlo individualizuotos plaukų priežiūros gaminius. Mūsų mokslininkai nustatė, kad kiekvieno žmogaus plaukų energijos profilis yra skirtingas, būtent tai lemia plaukų elastingumą, plauko skaidulų gyvybingumą, galimybę formuoti plaukus.
Šis individualumas, savotiški „energijos pirštų antspaudai“, yra susijęs su plaukuose esančių lipidų lygiu. Nors lipidai sudaro tik 4 % plauko, būtent jie aktyviai veikia plaukus ir lemia jų energiją. Jie yra tarsi elastingi klijai, sujungiantys keratino statybinius blokelius plauko struktūroje bei užtikrinantys kutikulių vientisumą ir lankstumą. 
New Naujieji System Professional prekių ženklo gaminiai yra su EnergyCodeTM kompleksu – pagaminti taikant technologiją, padedančią atkurti natūralių plaukų lipidų kiekį ir išsaugoti keratiną. Akivaizdžiai gražesni ir sveikesni plaukai, kuriuos daug lengviau prižiūrėti.

Ar kada nors galėjote pasitarti su virtualiu plaukų priežiūros specialistu?